HOME        HARRESA HISTORIKE        LIBRI I VIZITORVE      ANĖTARĖT       KONTAKTI

 

        Forumi ku mund tė bisedoni apo edhe tė hapni tema pėr Klaiqin dhe Klaiqėt 

                                                                  

 

 

            Tė nderuar vėllėzėr dhe motra, sė shpejti do tė botohėt libri i Rifat Klaiqit

Titulli: “SHTEGTIMI RRUGEVE TE NGRIRA” do tė trajtohen edhe tema te shpernguljeve nga Sanxhaku i Nishit. (kliko per te lexuar fragmente tė librit)

                                   

Nisma

Rreth Projektit

   

Poezi kushtuar

Fitnete Klaiqit-Tiēos

 

Ku Gjendet Klaiqi?

 

Ku gjenden Klaiqėt?

 

Chati

 

Votoni

 

Ndėgjoni radio live:

 

Radio Marimanga

Radio Kosova 

 

 

Lidhje:

Krye Faqet 100

 

                                                             

 

 

                                                            

 Bukurit natyrore                        Disa foto nga Kika e jonė e bukur